polski | english

Blogujemy!

2012-02-28 Lizak ponad wszystko

Lizak

Lizak jest dobry na wszystko, zwłaszcza w wieku (prawie) 3 lat.

2012-01-24 DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W 2011r.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za wsparcie dla Tomka w 2011 roku. Wielu z Was znamy osobiście, wielu jednak nigdy nie spotkaliśmy, a co więcej nie znamy nawet Waszych nazwisk. Dlatego w tym miejscu jeszcze raz SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY.

Tomek w kwietniu skończy 3 lata. Zgodnie z zaleceniami specjalistów wchodzi w optymalny wiek do tzw. „zaopatrzenia protezowego” – czyli do wprowadzenia protezy. Dlatego przeszedł już badania wymagane przez protetyków. Na tej podstawie uzyskaliśmy wstępną wycenę protezy  z kliniki w Sztokholmie (http://www.stockholmcare.se/) w wysokości 278 950 koron szwedzkich (tj. około  139 475 złotych). Proteza ta powinna być wymieniana co roku. Takie rozwiązanie jest poza naszymi możliwościami finansowymi, tym bardziej że powyższa kwota nie obejmuje kosztów dojazdów i pobytu. W związku z tym, szukamy innych rozwiązań, m.in. poprzez firmę (http://www.ottobock.pl/). O efektach będziemy Was informować. 

Nasza akcja 1% dla Tomka trwa nadal.  UWAGA! AKTUALNE DANE DO PRZEKAZANIA 1% znajdziecie tu: http://michalscy.waw.pl/jakpomoc/

2011-11-19 No to zjeżdżamy

Zjezdzalnia

Zabawy przed sklepem z zabawkami.

2011-10-17 Wizyta w przychodni

wizyta w przychodni

Zdrowie, zdrowie, zdrowie - szukamy go też w nowej przychodni. Ostatnie prześwietlenia zostały wysłane do USA, a wyniki będą analizowane w Szwecji. Póki co Tomek tym zamieszaniem niezbyt się przejmuje dopóki nie musi łykać "niedoblych sylopów" :-)

2011-09-02 Zmiana adresu

Rue Hippocratis

Pod koniec wakacji cała rodzina zmieniła adres zamieszkania w związku z zawodowymi pomysłami Taty. Mieszkamy teraz na południu Belgii i chociaż to Europa to wszystko wygląda inaczej - nawet nazwy ulic. 

2011-07-16 Muzyka - nowa pasja

Tomek - gitarzysta

Tomek zupełnie niespodziewanie stał się fanem muzykowania. Nowa pasja pochłania go czasami całkowicie, bez względu na porę dnia i nastrój pozostałych domowników. Rodzeństwo postanowiło wykorzystać to zainteresowanie i przygotować go do kibicowania "Polskim Orłom" w czasie EURO 2012. Zaczęli od stroju ... ;) 

2011-05-26 Majówka na kanapie

Dzieciaki na kanapie

TV-mania, tylko pod kontrolą rodziców ;-)

2011-03-21 Byka za rogi

Humor dopisuje, zwłaszcza kiedy na zakupach można chwycić byka za rogi ...

2011-02-09 JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU dla TOMKA?

W związku z licznymi pytami o sposób przekazania 1% dla Tomka, poniżej zamieszczamy wszystkie niezbędne dane. Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT należy wpisać:
KRS: 0000037904

dla Tomasz MICHALSKI, 7932

Przykładowo wypełniony PIT - 37 znajdziesz po prawej stronie w zakładce (zielony kolor) Na skróty>Przekaz 1%

Przekazane w ten sposób środki trafią na subkonto naszego syna w FUNDACJI DZIECIOM "Zdążyć z Pomocą" przy ul. Łomiańskiej 5 w Warszawie. Tam gromadzone środki chcemy przeznaczyć na zakup protezy lewej rączki i barku oraz rehabilitacje Tomka.

1% podatku mogą przekazać:

- ryczałtowcy - PIT 28,

- przedsiębiorcy - PIT 36,

- przedsiębiorcy "liniowcy" - PIT 36L,

- pracownicy - PIT 37,

- gracze giełdowi - PIT 38,

- osoby które sprzedały nieruchomość - PIT 39.

2011-01-24 DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W 2011r.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za wsparcie dla Tomka w 2011 roku. Wielu z Was znamy osobiście, wielu jednak nigdy nie spotkaliśmy, a co więcej nie znamy nawet Waszych nazwisk. Dlatego w tym miejscu jeszcze raz SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY.

Tomek w kwietniu skończy 3 lata. Zgodnie z zaleceniami specjalistów wchodzi w optymalny wiek do tzw. „zaopatrzenia protezowego” – czyli do wprowadzenia protezy. Dlatego przeszedł już badania wymagane przez protetyków. Na tej podstawie uzyskaliśmy wstępną wycenę protezy  z kliniki w Sztokholmie (http://www.stockholmcare.se/) w wysokości 278 950 koron szwedzkich (tj. około  139 475 złotych). Proteza ta powinna być wymieniana co roku. Takie rozwiązanie jest poza naszymi możliwościami finansowymi, tym bardziej że powyższa kwota nie obejmuje kosztów dojazdów i pobytu. W związku z tym, szukamy innych rozwiązań, min. poprzez firmę (http://www.ottobock.pl/). O efektach będziemy Was informować.

Nasza akcja 1% dla Tomka trwa nadal.  UWAGA! AKTUALNE DANE DO PRZEKAZANIA 1% znajdziecie tu: http://michalscy.waw.pl/jakpomoc/

1 2 3 4 5